Okazje nieruchomości

Czy protezę piersi można nosić przez całą dobę?

Posted On Listopad 24, 2019 at 1:19 pm by / No Comments

Amputacja piersi jest zwykle wielkim przeżyciem, które może negatywnie wpłynąć na psychikę kobiety oraz poczucie własnej wartości. Protezy piersi zostały stworzone z myślą o paniach, które pragną na nowo poczuć się atrakcyjnie. Jeszcze kilkanaście lat temu ich jakość pozostawiała wiele do życzenia. Zwykle nie były one zbyt wygodne i często powodowały odparzenia. W dzisiejszych czasach dostępne są jednak produkty najwyższej klasy.

Noszenie protezy podczas kąpieli

Sklep dla amazonek posiada w swojej ofercie szeroki wybór protez, które wcale nie kosztują majątku. Na uwagę zasługuje fakt, że model wykonany z certyfikowanego materiału może posłużyć nawet kilka lat. Dodatkowym autem jest fakt, że atestowane tworzywa zapewniają optymalny przepływ powietrza i sukcesywne odprowadzanie wilgoci.

Proteza może być noszona przez cały dzień – nie trzeba obawiać się dyskomfortu, czy też innych nieprzyjemnych dolegliwości. Warto ją jednak ściągnąć na czas kąpieli. Pamiętajmy, ze powinna być ona systematyczne oczyszczana, tak aby wyeliminować pot, czy też drobne zabrudzenia.

Proteza podczas snu

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić protezę piersi również podczas snu. Jest ona dość miękka i elastyczna, a więc nie powinna utrudniać przyjęcia dogodnej pozycji.

Nocna bielizna dla amazonek umożliwia utrzymanie protezy w optymalnym położeniu. Dostępne są również piżamy jednoczęściowe oraz dwuczęściowe, które posiadają specjalną kieszonkę na sztuczną pierś. W sklepie dla amazonek znajdziecie również peruki krótkie włosy damskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *