Biznes, Ekonomia

Jak szybko znaleźć potrzebny dokument (LoMag)?

Posted On Grudzień 22, 2018 at 9:57 am by / No Comments

Dobry program magazynowy ma przede wszystkim pomóc nam sprawnie i skutecznie zarządzać obiektem. Ważne jest to, aby jego obsługa była całkowicie bezproblemowa. LoMag to narzędzie wyjątkowo funkcjonalne, którego obsługę można opanować w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić, że oprogramowanie to posiada sporą ilość opcji, co przekłada się na wysoką elastyczność obsługi. Pozwala on błyskawicznie znaleźć niezbędne dokumenty magazynowe (http://www.lomag.pl/InstrukcjaDokumenty/).

Zawężanie wyników

Wyszukiwania dokumentów może odbywać się poprzez zawężanie wyników. Określamy interesujące nas kryteria, dzięki czemu wyłaniamy wyłącznie te dokumenty magazynowe, które spełniają wskazane wartości. Oczywiście w polu tekstowym możemy wpisać fragment nazwy interesującego nas pliku. W wyniku tego zostaną nam przedstawione wszystkie dokumenty, które mają daną frazę w nazwie. Oprócz tego możemy określić, w jakiej grupie dokumentów znajduje się szukany dokument np. dokumenty RW.
Standardowe wyszukiwanie odbywa się w tym magazynie, w którym aktualnie pracujemy. Możemy również zaznaczyć opcję „Szukaj we wszystkich magazynach”.

Wyszukiwanie poprzez kod kreskowy

Istnieje możliwość wyszukiwania dokumentów poprzez kod kreskowy. Nazwę można wybrać z listy, jednak możemy również zeskanować kod kreskowy. W sposób automatyczny zostanie odnaleziony interesujący nas dokument dotyczący konkretnego towaru.
Użytkownik może także szukać dokumentu za pomocą frazy wpisanej w okienku „Uwagi”. Sposobów jest wiele, więc wszystko zależy od tego, jaka metoda jest dla nas najwygodniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *